NeGiydim.com web sitesine kayıt olan tüm üyeler, bu kullanım koşulları metnini okuduklarını ve kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

NeGiydim.com, üyeler tarafından yüklenen tüm bilgi yazıları, fotoğraflarlar, videolar ve bağlantı linkleri içeriklerinin veri tabanına kaydedilmesi ve görüntülenmesi esasıyla çalışmaktadır. NeGiydim.com, üyeler tarafından yayınlanan her türlü yazı, fotoğraflar ve videolar ile bağlantılı link içeriklerinin hiçbir koşulda doğruluğunu, hukuka uygunluğunu garanti etmemekte; bu içerikler nedeniyle hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir.

Üyeler kendileri tarafından NeGiydim.com üzerinde yayımladığı tüm yazı, fotoğraflar, videoların kendisine ait olduğunu, çalıntı yada başkasına ait olmadığını kabul ve taahhüt etmektedir. NeGiydim.com üyeler tarafından yayımlanan bahsi geçen bu içeriklerin doğruluğunu araştırma, doğru ve hukuka uygun olduğunu taahhüt ve garanti etmekle yükümlü ve sorumlu değildir.

NeGiydim.com üzerinde yer alacak üyelere ait yazılı ve görsel bilgiler genele ve kopyalamaya açıktır. NeGiydim.com kullanıcı ve ziyaretileri reklam amacı dışında kullanmak üzere NeGiydim.com üzerinden, kopyala yapıştır yönetimi ve başka yöntemler ile içerik alabilirler. NeGiydim.com böyle durumlarda hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmez.

Üyeler NeGiydim.com üzerinde yayınlanmak için yolladıkları fotoğrafların kendileri tarafından çekilen fotoğraflar olduğunu kabul eder. Kendisine ait olamayan, çalıntı, sahte fotoğrafların, videoların yayınlanmasından doğabilecek her türlü hukuki sorumluluk üyenin kendisine aittir.

NeGiydim.com, web sitesi dahilinde sunulan hizmetleri, içerikleri ve tüm alt yapısını her zaman değiştirilmesi hakkını saklı tutmaktadır. NeGiydim.com bu hakkını hiçbir bildirimde bulunmadan kullanabilir.

NeGiydim.com üyelerden gelecek her türlü içerik değişikliklerinin, üyelik ve kullanım koşullarına uygun olması durumunda en geç 10 gün içerisinde ye profil sayfasında yayımlamak ile yükümlüdür.

Üyeler, NeGiydim.com üzerinde yayımladıkları her türlü metni, Türkçe imla kurallarına uygun olarak yollamalıdır. Aksi durumlarda NeGiydim.com tarafından düzenleme yapılabilecektir.

NeGiydim.com sayfaları Sosyal Medya paylaşımlarına açıktır. NeGiydim.com ziyaretilerinin NeGiydim.com ana alan adı ve bağlı alan adları üzerinden, kendi sosyal medyalarına yapacakları paylaşımlardaki yorumlarından ziyaretçinin kendisi sorumludur, NeGiydim.com böyle durumlarda hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmez.

NeGiydim.com web sitesi üzerinde tüm sayfalarda yer alan metin, resim, video ve diğer içeriklerin, üye adlarının başka sitelerde ve portallarda , arama motorlarında ve NeGiydim.com ”un ilan ve reklamlarında görüntülenebilmesi için üçüncü kişiler ve tüzel kişiler ile anlaşma yapabilir.

NeGiydim.com web sitesi üzerinde tüm sayfalarda yer alan metin, resim, video ve diğer içeriklerin, üye adlarının NeGiydim.com için her alandaki ilan, reklam ve kampanyalarında görüntülenebilmesi, yayımlanması, basılı ve görsel materyallerde kullanılması konusunda NeGiydim.com ”a yetki verdiğini işbu sözleşmede açıklıkla beyan ve kabul etmektedir.

NeGiydim.com üzerinden NeGiydim.com”un kontrolünde olmayan üyelerin kişisel web sayfalarına, üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka internet sitelerine ve/veya portallara, dosyalara veya içeriklere link verebilir. Bu linkler linkin yöneldiği internet sitesini veya işleten kişisini desteklemek amacıyla veya internet sitesi veya içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. NeGiydim.comz üzerindeki linkler vasıtasıyla erişilen portallar, internet siteleri, dosyalar, içerikler bu linkler vasıtasıyla erişilen portallar veya internet sitelerinden sunulan hizmetler veya ürünler veya hizmetler veya bunların içeriği hakkında doğabilecek zararlardan NeGiydim.com ”un herhangi bir hukuki sorumluluğu yoktur.

NeGiydim.com üyeleri e-posta bültenimize otomatik olarak üye olur ve blten kampanya duyuruları, haberleri ile ilgili e-postaları almayı kabul eder. Üye istediği zaman tarafımıza e-posta ile bildirim yaparak e-bülten aboneliğinden çıkabilir.

Üye NeGiydim.com web sitesi yada çeşitli konularile ilgili tarafımıza e-posta ile ulaştıkları her türlü istek, öneri, yorum, soru, şikayet, memnuniyet içeren bilgiler NeGiydim.com performansını ölçmek açsından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek, NeGiydim.com etkinliğini artrmak için yapılacak çalışmalar ile ileti sahibinin arzusuna bağlı olarak isim vermeden de NeGiydim.com tarafından kullanılabilir.

Hukuken mcbir sebep sayılan tüm durumlarda NeGiydim.com işbu KULLANIM KOŞULLARI SÖZLEŞMESİ maddelerinden her hangi birini geç ifa etme veya ifa etmeme nedeniyle yükmlü değildir. Bu ve bunu gibi durumlar NeGiydim.com açısından, gecikme veya ifa etmeme veya temerrüt adledilmeyecek durumlar için NeGiydim.com ”un herhangi bir tazminat yükümlülüğü bulunmayacaktır. MÜCBİR SEBEP terimi, ilgili makul kontrol haricinde ve NeGiydim.com ”un gerekli özeni göstermesine rağmen önleyemediği olaylar olarak yorumlanacak; internet arızaları, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları gibi durumlar MUCBİR SEBEP olarak ele alınacaktır. Bunun yanında sınırlı olmamak koşuluyla doğal afet, isyan, savaş, grev, iletişim sorunları, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları gibi durumlar MUCBİR SEBEP olaylarına dahildir.

NeGiydim.com web sitesiana alan adı ve altında bulunan tüm sayfalarında, üye içeriklerini istediği gibi kullanabilir, reklam alanları tahsis edebilir. Üyeler web sitesireklam alanlarına ait gelirler üzerinde hiçbir hak iddia edemez.

İşbu üyelik sözleşmesi uyarınca, üyenin NeGiydim.com ”a e-posta ile bildirdiği kayıtlı elektronik posta adreslerine bilgilendirme mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS”leri gönderme yetkisine sahip olmakla beraber, üye işbu bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine ve bilgilendirme SMS”lerinin cep telefonuna gönderilmesini kabul etmiş sayılacaktır.

NeGiydim.com ile yapılan elektronik posta mesajlaşmaları ye tarafından kendi e-posta adresinde tutulmalıdır. Üye tarafından e-posta yazışmalarının tutulmamasından, silinmesinden NeGiydim.com sorumlu tutulamaz. Hukuki işlemlerde NeGiydim.com yazışmaları esas alınır.

Üyeler NeGiydim.com hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükmleri ile NeGiydim.com”un hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk üyeye aittir.

NeGiydim.com yapılan sözleşmeleri bildirimsiz olarak istediği zaman bütünüyle devredebilir.

İşbu yükümlülükler sebebiyle kaynaklanacak ihtilaflar Türk Hukukuna tabidir ve İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. NeGiydim.com ”un üyenin bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır.

Yayımlanma Tarihi : 04.05.2015